MEKİN MERTER SALT
Mersin İl Başkanı
Başkana Mesaj
Mersin İl Başkanı
Siyasi ve Hukuki İşler
Teşkilat İşleri
Seçim İşleri
Tanıtım ve Medya
Dış İlişkiler
Sosyal İşler
Yerel Yönetimler
Ekonomi İşleri
Halkla İlişkiler
Mali ve İdari İşler
Ar - Ge
İl Sekreteri
Üye Girişi
» Siteye üye olmak istiyorum
» Şifremi unuttum
Duyuru
BELEDİYE ELİNİ ESNAFTAN ÇEK!
22.03.2014
Seçim mesaisinin son haftasında Mersin dört merkez ilçe, Tarsus ve köylere ağırlık veren AK PARTİ Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sever “ Yatırım-Üretim-İstihdam bizim işimiz” dedi. Temel belediyecilik noktasındaki eksiklikleri çok hızlı çözeceğine vurgu yaparak sloganımız “Biz yaparız, çünkü; yaptık” söylemi ile halka seslenen Sever “ Mersin’de vatandaşımızı uğraştırmayacağız, ulaştıracağız” ifadesi ile trafikte kalıcı çözümlere dikkat çekti.
Devamı...

 
 
Adayımız Atilla Olçum seçim ziyaretlerine devam ediyor - 22.04.2011

Hastane Caddesi boyunca esnafları ziyaret eden Olçum, esnafların dertlerini dinledi. Esnafların büyük ilgisiyle karşılaşan Atilla Olçum esnaflardan 12 Haziran’ da yapılacak milletvekili seçimi için desteklerini beklediğini söyledi. Olçum,  Hastane caddesinde ki esnaf ziyaretinin ardından, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez’i ziyaret etti. Atilla Olçum kendini tanıtarak, milletvekili olduktan sonra yapacağı icraatları anlattı. Ak Partinin 8,5 yılda yaptığı faaliyetleri dile getiren Olçum, Mersin kasaplar derneğinin diğer derneklerin olduğu gibi sorunlarının giderilmesinin son derece önemli olduğunu vurguladı. Kasaplar derneği başkanı Erdal Pekmez ise Ak Parti iktidarının çok önemli bir iktidar olduğunu belirterek, parti çalışmalarını tebrik etti. Mersin kasaplar odasına gerçekleştirilen ziyaretin ardından adayımız Atilla Olçum, Mersin Umum Pazarcılar odası başkanı Fuat Kalkan’ı ziyaret etti. Adayımız Olçum, partinin faaliyetlerini ve projelerini Kalkan’a anlattı. Başkan Fuat Kalkan, Mersinin değişmesi gerektiğini söyleyerek; “Mersine yapılacak güzel çalışmalar ile Mersin konumundan çok daha iyi yerlere getirilmelidir” dedi. Adayımız Atilla Olçum buradaki ziyaretin ardından, Mersin Bakkallar ve Bayiler Odası başkanı Eşref Tombak’ ı ziyarette bulundu. Tanışmanın ardından Olçum, Mersin’in istenilen yere gelmediğini söyledi. Birçok şehri görüp Mersin’in o şehirlerden daha kötü durumda olduğunu söyleyen Olçum, 10 yıl önce hayal ettiğimiz birçok projeler Ak Parti iktidarının gelmesiyle bu hayaldeki projelerin gerçekleştiğini dile getirdi. Olçum şöyle devam etti. “12 Haziran milletvekili seçiminde Ak Parti iktidarının tek başına iktidara geleceğine gönülden inanıyorum.”Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Eşref Tombak, “ Ak parti iktidarında olumlu projeler olduğunu belirterek, Ak Parti iktidarının gelmesiyle Mersin’in önemli bir sahil kenti olacağına inandığı belirtti.

Adayımız Atilla Olçum, Mersin Tüm Emlakçılar Odası, Gümüşhanelileri Tanıştırma ve Yardımlaşma Derneği, Mersin Servisçiler Odası ve Mersin yerel yönetimler derneğini ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam etti.               

Fotoğraflar
 
Tanıtım ve Medya Başkanlığı Ak Parti Mersin İl Başkanlığı
Adres :
PORTAKAL MAH. AKBELEN BULVARI(GÖZNE YOLU ÜZERİ AKBELEN MEZARLIĞI KARŞISI) NO:111/1 TOROSLAR/MERSİN
Tel: +90 324 322 88 11 / 0 324 322 88 22
Fax: +90 324 322 88 55
© Copyright 2010 Ak Parti Mersin İl Başkanlığı
Tanıtım ve Medya İl Başkanlığı

KaleNet