İsmail Taşpınar
Mersin İl Başkanı
Başkana Mesaj
Mersin İl Başkanı
Siyasi ve Hukuki İşler
Teşkilat İşleri
Seçim İşleri
Tanıtım ve Medya
Dış İlişkiler
Sosyal İşler
Yerel Yönetimler
Ekonomi İşleri
Halkla İlişkiler
Mali ve İdari İşler
Ar - Ge
İl Sekreteri
Üye Girişi
» Siteye üye olmak istiyorum
» Şifremi unuttum
Duyuru
 
 
AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI BASINA TANITIMI - 19.03.2011
Ak Parti Mersin Milletvekili Aday Adaylarını Hilton Otel’de basına tanıttı.

Milletvekili aday adayların tanıtımına AK Parti Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt,İl yönetim kurulu üyeleri,İl Kadın Kolları Başkanı Elif Akkar,İl Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Işık,İl Kadın ve İl Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri,Milletvekili aday adayları  ve basın mensupları katıldı.

AK Parti Mersin Milletvekili Aday Adaylığına 118 aday adayı başvuru yaptı. Başvuru yapan 118 aday adayından 26’sı Kadın, 92’si Erkek (4 Engelli) .

Milletvekili aday adayların tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt Türkiye yeni bir seçime gittiğini,yapılan birçok anketlerde AK Partinin 1.parti oluğunu  yine iktidara geleceğini belirtti. İl Başkanı Salt. “Türkiye’de yapılan anketlerde de gördüğünüz gibi AK Parti yeniden iktidar olacak inşallah 2011 Haziranında.13 Haziran günü uyandığımızda tekrar milletten alacağı güvenoyuyla, tekrar daha güçle daha büyük şevkle AK Parti iktidarını sürdürecek.Mersin’de de güzel şeyler oluyor.Mersin de gerek muhalefetin gerekse bizim yaptırdığımız anketlerde AK Parti 1. parti giderek bu makas açılıyor.Bunu zaten insanlarımızın AK Partiye gösterdiği teveccühten görüyorsunuz.bunu milletvekili aday adaylarımızın profilinden ve sayısından görüyorsunuz.Şu anda 118 Milletvekili aday adayımız var.Bugünkü toplantıda  sizlere gerek yerel basına gerek ulusal basınımıza Mersin AK Parti Aday Adaylarını tanıtmak için burada bulunuyoruz.”diye ifade etti.

 

İl Başkanı Salt’ın konuşmasından sonra AK Parti Milletvekili Aday Adayları tek tek anons yapılarak basına tanıtımı yapıldı. Tanıtım programının sonunda basına toplu fotoğraf verilerek program sonlandırıldı.

Fotoğraflar
 
Tanıtım ve Medya Başkanlığı Ak Parti Mersin İl Başkanlığı
Adres :
PORTAKAL MAH. AKBELEN BULVARI(GÖZNE YOLU ÜZERİ AKBELEN MEZARLIĞI KARŞISI) NO:111/1 TOROSLAR/MERSİN
Tel: +90 324 322 88 11 / 0 324 322 88 22
Fax: +90 324 322 88 55
© Copyright 2010 Ak Parti Mersin İl Başkanlığı
Tanıtım ve Medya İl Başkanlığı

KaleNet